flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Історія апеляційного суду Дніпропетровської області

   Частина апеляційного суду Дніпропетровської області утворена відповідно до Указу Президента України «Про розміщення апеляційних судів Дніпропетровської та Донецької областей» від 30 січня 2002 року № 80/2002. Рішенням Криворізької міської Ради від 24 грудня 2003 року частині апеляційного суду була виділена триповерхова будівля, побудована в 1951 році, яка знаходиться за адресою: пр. Дзержинського, буд. З1 в місті Кривому Розі

Дніпропетровської області.

          З 01 липня 2004 року  в частині апеляційного суду Дніпропетровської області у м.  Кривому Розі були утворені палати з розгляду цивільних та кримінальних справ, які розглядали апеляційні скарги на судові рішення та кримінальні справи по першій інстанції, з 1 жовтня 2004 року - розгляд кримінальних справ по апеляціям.  Організаційне забезпечення діяльності частини апеляційного суду здійснює його апарат, до складу якого входить відділ організаційного забезпечення діяльності частини апеляційного суду Дніпропетровської області у м. Кривому Розі.

                 Після розміщення частини суду у м. Кривому Розі посади суддів обіймали:

- Неклеса Віктор Іванович –– суддя, заступник голови судової палати у цивільних справах, який забезпечував контроль ефективності діяльності апарату  частини апеляційного суду Дніпропетровської області  у м. Кривому Розі. За період діяльності,  зробив вагомий внесок в становлення та розвиток частини суду, уміло організував роботу та виховував професійні кадри, був авторитетним наставником  та порадником для суддів і працівників апарату,  постійно підвищував їх  рівень знань та  кваліфікації.

- Літвіненко  Валентина Олексіївна - суддя апеляційного суду Дніпропетровської області з 08.07.2003 року до 02.01.2006 року, у зв’язку з виходом у відставку. Її життя обірвалося у зв’язку з хворобою у 2011 році.

- Шніпова Любов Григорівна - з 08.07.2003 року до 28.12.2005 року - суддя апеляційного суду Дніпропетровської області.

- Карнаух Валентина Володимирівна –з 08.07.2003 року до 17.06.2013 року - суддя апеляційного суду Дніпропетровської області .

          Виконували свої професійні обов'язки протягом багатьох років, стали прикладом гідного служіння Закону і Справедливості. Працювали віддано справі, з невичерпною енергією, надзвичайно широкою ерудицією, з чуйністю і         доброзичливістю.

          На сьогоднішній день апеляційний суд Дніпропетровської області очолює Деркач Наталія Миколаївна, корпус суддів частини суду у м. Кривому Розі складається з судової палати з розгляду цивільних справ та судової палати з розгляду кримінальних справ.

Апарат суду частини апеляційного суду Дніпропетровської області у м. Кривому Розі складається   з кваліфікованих та професійних кадрів, діяльність яких створює сталі гарантії захисту прав та свобод громадян, дотримання принципу верховенства права.