flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

РСУ задає нові стандарти у динамічному форматі роботи!

05 квітня 2018, 13:03

Майже місяць як в Україні почала діяти нова Рада суддів України (РСУ) – вищий орган суддівського самоврядування, який контролює організацією діяльності судів, а також здійснює заходи щодо забезпечення незалежності служителів Феміди. Рада суддів оновилась більш ніж на половину (з 31 члена РСУ на сьогодні – 20 новообраних). Вона охопила представників всіх судів від Верховного Суду до судів першої інстанції. 

РСУ задає нові стандарти у динамічному форматі роботи! Перший свій візит розпочали з Дніпропетровщини. Тут відвідали Павлоградський міськрайонний суду Дніпропетровської області, який є одним з найбільших судів першої інстанції в Україні!

Про нові підходи в організації роботи, перезавантаження судової системи, шляхи вирішення проблем на місцях, а також про доступ українців до правосуддя на окупованих територіях, тиск на суддів, підняття авторитету судів та трохи з особистого життя на 34-му телеканалі у програмі "Грані" говорили з головою РСУ Олегом Ткачуком, головою Комітету з питань організаційно-кадрової роботи судів, органів судівського самоврядування Ради Суддів України Володимиром Кравчуком та уповноваженим від Ради суддів України за роботу у Дніпропетровській області, суддею Ленінського райсуду Дмитром Мовчаном.